Към съдържанието

Снимка

Urban Armor Gear Case - удароустойчив хибриден кейс за Apple MacBook Air 13

Macbook case macbook air macbook air 13 Urban armor case

• Моля, влезте в системата, за да отговорите
Няма отговори в тази тема

#1 ProstoAZ

ProstoAZ

Потребител

• Administrators
  • 10 Мнения:

Публикувано 22 януари 2016 - 03:53

Здравейте, приятели, 

Няколко думи за този прекрасен кейс, на който не успях да устоя: 

Urban Armor Gear ме грабна веднага с прекрасната си визия и здравина. Аз съм маниак на тема предпазване още повече на моя macbook air 13, който не бе никак евтин и с който си изкарвам хляба. 

Затова веднага си поръчах този кейс и съм особено доволен. Изработен е от много здрав и устойчив поликарбонат в съчетание с термополиуретан. Предпазва от прах, мръсотия и надрасквания. Има невероятни гумени извивки, които пазят ръбчетата и повечето портове са защитени. 

Пасва плътно и стои много стабилно в ръце и на маса. Изглежда много красиво и прилича на военен лаптоп от филм. Сертифициран е по военни стандарти, което го прави използваем във всякакви условия. 

Взех си го веднага и съм много доволен. Цената в  dice.bg е еквивалентна с тази по света - около 150 лева, тъй като сравнявах всякакви цени. По-изгодно не може да се намери на този етап. Зарчетата винаги изненадват с такива изпитани стоки. 

Прилагам ви и снимки, за да се ориентирате по-добре:) 

B015IGWSQ4.MAIN.png?v=1450294744

Също тагнете с една или повече от следните думи: Macbook, case macbook air, macbook air 13, Urban armor case

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни